30 Ağustos 2013 #1985446

Kemal Tanca Kalitesiz Ürün Satıyor!

Konya Real alışveriş merkezinde bulunan Kemal Tanca mağazasından 25. 05. 2013 yazlık ayakkabı aldım. Aldığım ayakkabıyı 15 gün kullanabildim. Ayakkabının derisi kötü çıktı. Çabuk bozuldu renk atmaya da başlayınca iade talebinde bulundum. Yaz bitti daha giyemedim. Bir de öylesine rapor hazırlamışlar üründe fabrika hatası yoktur diye.


Kemal Tanca'yı ciddi bir kuruluş sanıyordum fakat kötü bir firmaymış. Hem pahalı veriyorlar hemde malına sahip çıkmıyorlar.

Sedat 71 Okunma

Cevaplar

  • Sedat03 Eylül 2013

    departmanınız gereken hiç bir bilgiyi vermemişdir. kendinize göre uydurduğunuz yazılı bir beyanla fabrika hatası olmadığını bildiren bir yazı var. Diğer firmalar arasında çözüm üretme konusunda bırakın rekabeti isminiz dahi okunmaz. Biz sattık ne olursa olsun zihniyeti ile tutunamazsınız. bu konuyu internette sosyal paylaşım sitelerinde dile getirdim sizden o kadar çok şikayet varki aldığınız ücretleri hak etmiyorsunuz. Ciddi bir firma görünümünde müşterilerini mağdur eden lakayt bir firmasınız.

  • Kemal Tanca Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından 30.08.2013 tarihinde gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön