20 Ocak 2016

Kemal Tanca İlk Adım Ayakkabısının Tabanı 10 Günde Parçalandı!

Bütün ayakkabılarımızı Kemal Tanca'dan alıyoruz. Bebeğimize'de ilk adım ayakkabısını' da oradan aldık, 10 gün geçmeden tabanı parçalanmaya başladı, mağazaya gittiğimizde ayakkabının incelemeye gitmesi gerektiğini söylediler ve gönderdik. Gelen cevap ret, gerçekten çok trajikomik bir durum Kemal Tanca gibi bir firmaya hiç yakışmadı, 10 gün içinde parçalanan ilk adım ayakkabısının (evde giyilen) incelenmesin' den gelen cevap kabul edilmedi dendi, yazık gerçekten çok yazık. Bizde hakkımızı tüketici mahkemesinde arayacağız.

Tolga 101 Okunma

Cevaplar

  • Tolga20 Ocak 2016

    Benimle iletişime geçildiği doğrudur verilen cevap; şikayetleriyle mağazamıza teslim edilen ürünleriniz merkez uzmanlarımız tarafından incelenmiştir. Ürünlerinizde üretim kaynaklı herhangi bir hata tespit edilemediği için iade/değişim onayı verilememektedir. (Gerçekten şaşkınlık içersindeyim bahsi geçen ürünün bebek ayakkabısı olduğunu bir kez daha belirtmek isterim bu kadar kısa sürede 1 yaşındaki bebek kullanım hatası olabilecek ne yapabilir. Kemal Tanca firmasına gerçekten hiç yakışmadı bu tutum karşısında söylenecek bir şey yok)

  • Kemal Tanca Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 20.01.2016 tarihinde sonuç bilgisi için mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön