26 Mayıs 2014

Kemal Tanca İade Kabul Etmiyor

Bursa Carrefour mağazasından akşam üstü 17.00 gibi aldığım 41 numara ürünü 1 saat kullandıktan sonra ayağıma büyük geldiğini fark ederek bir sonraki gün 10.00 civarı mağazaya getirdim. Tarafıma iade işlemlerinin başladığı ve 40 numara ürün elimizde olmadığından başka mağazadan en geç 1 gün sonra geleceği söylendi.


Ancak tam 4 gün sonra mesaj geldiğinde gittiğimde;" değiştirilecek ürünü nasıl kabul ettiklerini anlayamadığını, kasada kimin olduğunu, ürün kullanılmış olduğundan iade alamayacaklarını" söylediler. Zaten fatura hatalı tanzim edilmiş bizde yanlış renk ayakkabı istemişiz zaten 40 numara ayakkabıda gelmemiş dendi. Halbuki ilk gün ayakkabı incelenmiş ve iadeye uygun bulunmuştur.

Yetkin 346 Okunma

Cevaplar

  • Yetkin30 Mayıs 2014

    Önce değişimi kabul ettiler. Sonra vazgeçtiler. Bende onlardan vazgeçtim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 26.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön