25 Şubat 2013

Kemal Tanca İade Kabul Edilmiyor!

22 Şubat Cuma akşamı Kozzy avm şubesinden hediye olarak aldığım çantayı iki gün sonra hiç kullanılmamış bir şekilde iade etmek istedim ancak sadece aynı gün içinde getirilirse kabul ediyoruz diyerek geri almadılar.


Zaten dükkanın kapanmasına 10 dakika kala almışım nasıl hemen geri getireyim? Üstelik kimse böyle bir uygulamalarının olduğunu söylemedi. Ancak değişim yapabilirsiniz diyorlar. En vasat mağazada bile 7 gün iade hakkı var. Bu nasıl mağazacılık böyle? Bir daha oradan alışveriş yapar mıyım? Asla!

Burcu 57 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Burcu TOSUN 4077 sayılı tüketici kanunu gereği ürün ayıplı ürün kapsamına girmediği sürece para iadesi yapmıyoruz. Bunun yerine satın alma tarihini takip eden 30 gün içinde ve ürünün kullanılmamış olması halinde; müşterimize istediği ürünle değişim hakkı yada dilediği zaman şirket nezlinde kullanmak üzere para fişi takdim ediyoruz.Ayrıca kasa önlerinde ve faturalarımızda bu konuyla alakalı gerekli bilgiler bulunmaktadır.7 gün içerisinde İnternet den alınan ürünlerin iade işlemi kanunen yapılma zorunluluğu bulunmaktadır. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön