23 Nisan 2013 #1758933

Kemal Tanca İade Değişim Yapmıyor!

Kemal Tancadan aldığım ayakkabı 2 ay sonra yanlarda açılma yaptı aldığım yere götürdüm fabrikasına gönderdiler 15 gün kaldı bana cevap olarak kullanıcı hatası dediler. Sattıkları malın arkasında durmuyorlar ve cevap olarak da dalga geçer gibi kusurlarını müşteriye yıkıyorlar. Bu sorunun kısa sürede halledilmesini umuyorum yoksa Tüketici Haklarına da başvurumu yapacağım.

Sefer 64 Okunma

Cevaplar

  • Sefer24 Nisan 2013

    Satış sonrası hizmet birimi departmanınızın verdiği bilgi, aldığım ayakkabı da olan hatanın benim ayak bileğimden kaynaklandığı ayakkabının bileğimin şeklini aldığı yönünde. Eğer benim ayak bileğimden kaynaklı bir durum ise neden diğer ayakkabı da böyle bir durum söz konusu olmadı neden diğer ayakkabının kenarında açılma olmadı neden diğeri benim ayak bileğimin şekline göre şekillenmedi. Bunun açıklamasını yapar mısınız bana. Şimdiye kadar aldığım ayakkabılarda böyle bir sorunla bu şekilde ayak bileğimin şeklini alarak bir açılma görmedim ben.

  • Kemal Tanca Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize ekte ki ürünüyle alakalı satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön