02 Temmuz 2016

Kemal Tanca Hatalı Ürün!

Yılbaşından önce aldığım ayakkabımı deri çatlamaları yüzünden aldığım Antalya Markantalya mağazasına getirdim ürünü fabrikaysa gönderdiler deride bariz çatlama olduğu belli olduğu halde ürünü almadılar, vernik atıp göndermişler.

Ayakkabı daha kötü vaziyette geldi aylardır gidip geliyor fabrikaya, en son sıkıldım ve aldım, bozuk ürünleri kabul etmeyip haksızlık yapıyorsunuz. Hakkımı helal etmiyorum Markantalya ürün inceleme form numarası 191362 nolu fiş markaya güvenip alıyoruz ama maalesef ödediğimiz paranın Hakkı'nı ne ürün ne de hizmet olarak alamıyoruz hele ürün incele için götürdüğümüzü personel bildiğin ilgilenmiyor bile, insan kendini mağazada saf gibi hissediyor, çok kötü bir durum. Bir daha ne alırım ayrıca alana da engel olurum.

Mesut 122 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi04 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 04.07.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön