21 Kasım 2015

Kemal Tanca Hasarlı Ürün!

İstanbul Sapphire mağazanızdan ayakkabı aldım. Markaya güvendim aldım bin pişmanım. Ayakkabı sağ ayağımın topuk kısmını 2 kere sıyırdı yara yaptı bu acıyı defalarca çektim. İnsan sağlığına zarar veriyor bu ayakkabılar. 2 defa mağazaya gittim sadece topuk açma işleminden başka bir şey yapmadılar. Hiç memnun kalmadım üründen. Mağazanızda sorunumun çözüme kavuşmasına kimse katkı sağlamadı. Bu ürünün başka bir ürünle değişimini istiyorum.

Muhammet 114 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet23 Kasım 2015

    Suçu hemen benim ayak sağlığıma bağlıyosunuz. Sizin yüzünüzden ayağımın topul kısmı yara oldu. Sağlıksız ürünler satıyorsunuz ve sorumlu olarak tüketiciyi sorumlu tutuyosunuz.

  • Muhammet23 Kasım 2015

    Müşteri olarak en ufak bir çözüm sağlanmadı tarafıma bir daha asla müşteriniz olmayacağım. İlgisiz ve hazır cevaptan başka bir şey söyleyemiyorsunuz. Paranızın hakkını verin biraz.

  • Kemal Tanca Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 23.11.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön