07 Mart 2013

Kemal Tanca Dikişler Attı!

(Belge No:102522)14. 12. 2012'de 270 tl. ye aldığım çizmenin iki hafta sonra arka tarafındaki dikişleri açıldı. garantiye gönderdim yaklaşık 1 ay sonra ürün tamir edilip geri geldi. İki gün içinde tamir edilen yerden dikişler tekrar açıldı. Tekrar aldığım mağazaya götürüp iade isteği ile çizmeyi verdim. 15 gün sonra çizme gönderdiğim gibi geri geldi.


İade almadıkları gibi çizmeyi tamir bile etmemişler. Bu kadar para verip bu kadar mağdur olduğum başka bir marka olmamıştır. Kesinlikle parasına değmeyecek bir marka. 270 tlye bütün kış boyunca çizme 2 hafta giyildi. buna rağmen kullanıcı hatası olduğundan dolayı iade veya değişim yapamıyorlarmış.

Emre 65 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizin şikayetleri okunmakta ancak aynı form numarasından olması durumunda müşterilerimizin ürünü teslim etmiş oldukları mağazaları ögrenmemiz gerekir. Müşterimizin şikayeti üzerine gerekli işlem yapılmış arka fort kısmındaki patlama ürün giyilirken aşırı zorlamadan dolayı dikişlerinde atma meydana gelmiştir.Üründeki sorun fabrikasyon bir hata değildir.Ancak bu tür durumlarda firmamız müşteri menmuniyeti adına ürünleri ücretsiz bir şekilde tamir etmektedir.Fakat müşterimiz ürün ile alakalı tamir onayı vermediğinden dolayı ürün ile alakalı gerekli tamir bakım işlemleri gerçekleşmemiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

  • Emre12 Mart 2013

    Ürünü teslim ettiğim mağza Konya Real şubesi. İlk mesajımda yazdığım belge numarası haricinde herhangi bi form numarası yok. O numaradan bütün bilgilere ulaşabilioyorsunuz ama mesajları okumadan cevap yazdığınız için bu şekilde uzatıyorsunuz süreci.

  • Kemal Tanca Temsilcisi08 Mart 2013

    Değerli müşterimiz Emre CANAN; Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön