03 Kasım 2014
#2794141

Kemal Tanca Değişim ve İade Sorunu!

30.09.2014 markanın Kadıköy mağazasından bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı sadece bir kere giydim ve açma deri olduğu söylenen ayakkabıda kırılmalar meydana geldi. Faturasıyla beraber mağazaya gidip şikayetimi anlattım. Genel merkeze yollayacaklarını orada inceleme yapılacağını ilettiler.


Aradan geçen 15 gün sonunda ayakkabınız tamir oldu gidip mağazanızdan alabilirsiniz diye mesaj geldi. Şikayetimi iletirken değişim veya iade istediğimi özellikle belirtmeme rağmen, tamir olarak gelmesi komik bir durum. Ayrıca 20 gün içinde ayakkabının deforme olması ve mağaza yetkilerinin hiçbir şey umurunda olmaması, birde böyle ayakkabılarda kalıp almanız lazım diye bir söz. Ürünleri çok kötü.

Tayfun Tayfun 334 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 03.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları