21 Ocak 2014 #2246940

Kemal Tanca Defolu Ürünü Tarafıma Geri Gönderdi

Diyarbakır Ninova Kemal Tanca'dan aldığım botun burunlarındaki simetri farkından dolayı iade talebimin tarafınızdan geri çevrilmesi tüketici haklarına saygı göstermediğinizi, müşteri ile olan ilişkilerinizin mali tabiri caizse satana kadar olduğu, sonrasında müşteriyi kaderi ile baş başa bırakan bir anlayışla hareket ettiğinizi pekiştirmiştir.


Ninova mağazasında bulunan bütün personelin simetri farkını belirgin bir şekilde gözle farkedip bana hak vermelerinin siz tarafından komik bir şekilde iade talebimin geri çevrilmesi konusunda sizlere hakkımı helal etmeyeceğimi bilmenizi ister, büyük bir firma olduğunuzun iddaasının aslında , " küçük hesaplar peşinde koşan, defolu ürününüzün arkasında duramayan bir firmacık " olduğunuzu görmüş olduk. Bu durumunuzu düzeltmeniz için bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.

İbrahim 111 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim21 Ocak 2014

    bu şikayetime karşı yapılan savunmacı ve çözüme yönelik olmayan bir anlayışla geçiştirilmeye çalışılmam hiçte uygun bir yöntem olmamakla birlikte, firmanızın ne kadarda küçüldüğünü her geçen gün daha iyi görür oluyorum

  • Kemal Tanca Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön