03 Şubat 2014 #2272462

Kemal Tanca Defolu Ürün Sattı

Kemal Tanca'dan almış olduğum ürün birkaç giymede deforme oldu. En önemlisi renk bozulması oldu. Rugan ayakkabımın sağ teki ile sol teki arasında bariz renk farkı oluştu. Ürünü değişime yolladım. Daha mağazadayken ilgisizlik başladı. Hep olan şey bir sonuç çıkmaz ama yinede gönderelim denildi ve red cevabı geldi.


Ürün kullanım hatasından dolayı olmuş. Deri rugan ayakkabıda kırışma olurmuş vs.. renk değişimiyle ilgili tek madde açıklama yok. Müşteri temsilcisini aradım oradaki kaba tavır daha da sinirlendirdi beni. Ne yapalım yapacak bir şey yok tekrar incelenmez,vs.. böylesine pervasızca yaklaşım görmedim. Kemal Tanca mı? asla.

Atilla 112 Okunma

Cevaplar

  • Atilla06 Şubat 2014

    Bilgilendirme yapışlarmış mış mış. Azarlamak için aramışlar.ekte ayakkabımın fotosu var. Sağ ve sol teki görüyorsunuz tamamen rengi bozulmuş renk farkı oluşmuş. kırışmaları saymıyorum bile. biir ayda bu hale geldi ayakkabı.

  • Kemal Tanca Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön