02 Nisan 2013 #1720525

Kemal Tanca Burun Kısmı Açıldı!

4 ay önce eşime aldığım yaklaşık 300 tl değerindeki kemal tanca marka çizme 4 ay içine 20 ez anca giyilmesine ve giyildiğinde de toplam 250 mt bile yürümemişken çizmenin burun kısmı kendiliğinden açıldı. bizde kemal tanca'yı büyük firma sanarak ürünü aldığımız satış noktasına müracat ettik. ürünü alıp fabrikalarına gönderdiler.


Bariz üretim hatası olan (başka ayakkabı imalat hanesi direk üretim hatası raporu verdi ) ayakkabıya, kulanım hatası raporu vererek ürünü geri gönderdiler. şimdi soruyorum size 20 günde 250 mt bile mesafe yürümeden bir çizmenin en kötü malzeme bile olsa düzgün imalatla en az bir yıl dayanması gerekmez mi?

Özgür 30 Okunma

Cevaplar

  • Özgür29 Ağustos 2013

    Kemal Tanca firması endi ürettiği ürünlerin arkasında duramayacak kadar hizmei düşük vizyonu olmayan bir firma olduğu için ne bir daha alışveriş yapar nede tavsiye ederim. Özellikle gidilmemesi gereken bir yer olarak tavsiyede bulunabilirim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön