17 Temmuz 2014

Kemal Tanca Ayıplı Ürünü Kabul Etmiyor

Kemal Tanca'dan yaklaşık 1 ay önce ayakkabı aldım. Kemal Tanca limited edition adı altında satılan ürünü 3.giymemde al tabanının eridiğini fark edip mağazaya götürdüm. İncelemeye gitmiş ve kabul edilmemiş. Bir ürün eğer ayıplı ürün değilse altı nasıl erir? bunun cevabını merak ediyorum. Ayakkabının metal kısmında aldığımda lekeler vardı, bunlar çıkmadı. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Caner 1.816 Okunma

Cevaplar

 • Caner19 Temmuz 2014

  urun ıncelemeye bıle gıtmıyor ayakkabının altı eridi fotograf cekıp merkeze atılmış sadece

 • Kemal Tanca Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Sayın Caner KUŞ, Sezer ÇAĞLAR adına yapılan ''TABANDA ERİME TOPUK KISMI DEFORME VE AYAĞA ZARA VERİYO DİKİŞ KISIMLARINDA SORUN VAR AYRICA AKSESUARLARINDA SORUN BULUNDUĞUNU SÖYLÜYO MÜŞTERİMİZ VE İADESİNİ TALEP EDİYO'' şikayetiyle incelemesi yapılan üründe herhangi bir kalıp, malzeme, usta hatasına rastlanılmamıştır. Üründe imalat hatası tespit edilemediğinden iade/değişim onayı verilmemiştir. Üründe kullanım kaynaklı deformeler tespit edilmiştir. Yukarıda belirtilen nedenle göndermiş olduğunuz ürün 4077 sayılı Tüketici kanununa göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden değişim veya iade işlemi yapılamayacağını üzülerek bildirmek zorundayız. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Caner17 Temmuz 2014

  kale center mağazası ınceleme form no 152774

 • Kemal Tanca Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Sayın Caner Kuş, Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilecektir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön