16 Kasım 2015

Kemal Tanca Ayıplı Kemer Ürünümün Değiştirilmemesi Ya Da Ücret İadesinin Yapılmaması

Kemal Tanca' dan almış olduğum deri erkek kemerini, ilk kullanışımda üzerinin soyulduğunu gördüm. Tamire 2.kez ürün gidip geldi, ancak üründe yapılmış herhangi bir tamir ve iyileştirme yoktu. Ürünü o şekilde alıp kullanamayacağımı söyledim. Hatta kasadaki yetkili satıcıya bu şekilde siz kullanabilir misiniz? Diye sorduğumda haklısınız dedi. Oysa fabrikadaki yetkililer ürün %25 den fazla zarar görmeyinceye kadar değiştiremeyeceğini söylemişler. Daha sonra mağaza müdür yardımcısı 02122534000 numaralı telefonla görüşmemi istediler, oradan da olumsuz cevap alınca son çare size yazmak durumunda kaldım. Firmanın "ne halin varsa gör" şeklinde umursamaz tavrı üzücü.

Resul 114 Okunma

Cevaplar

  • Resul19 Kasım 2015

    Çözüm odaklı bir bilgi olmadığından, usulen geçiştirme maili yazılmıştır. Müşteri memnuniyetini önemsemediğiniz ve bir defalık ürün satma isteğiniz olduğunu söyleyebilirim. Yüksek ücretle almış olduğum bir ürünü 1 kez kullanmadan bayinize teslim ettim. Bu durumu sizin takdirinize bırakıyorum.

  • Kemal Tanca Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 16.11.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön