24 Mayıs 2016

Kemal Tanca Ayakkabının Tabanı 2,5 Ayda Parçalandı

2016 / şubat ayında Viaport Tuzla AVM, Kemal Tanca mağazasından 290 TL'ye ayakkabı aldım ve aradan 2,5 ay geçtikten sonra (toplamda 40 defa giymişimdir ve sadece ofiste) her ikisinin de tabanlarında parçalanmalar ve topuğunda yapıştırılan yerlerinden ayrılmalar ve kopmalar oluştu. Mağazaya bu şikayetimle geri götürdüğümde ayakkabı incelenmesi üzere merkeze gönderildi ve yaklaşık 8 gün sonra merkezden gelen yanıt: fabrikasyon hata gözlenmemiştir oldu ve hiçbir şekilde malının arkasında durmadı. Malda gizli ayıp ortaya çıkmıştır. Bu kadar kötü bir işçilik ve kötü bir malzeme daha önce hiç karşıma çıkmamıştı. Kemal Tanca'nın da malının arkasında durmayıp hiçbir şey yapmaması oldukça garibime gitti. Bu firmadan bir daha değil ayakkabı, ayakkabı çekeceği bile almayacağım kesindir. Şu anda konu Tüketici Hakem Heyetinde ve avukatım da, manevi tazminat davası açmayı düşünüyorum.

Erhan 134 Okunma

Cevaplar

  • Erhan26 Mayıs 2016

    Tarafınızdan gelen cevaptan halen malınızın arkasında durmadığınızı görmekteyim. Ayakkabınızda Gizli Ayıp olduğunu Hukuki yollarla size cevaben iade edip verdiğim bütün paramı iade alırken gözlerinizin içine baka baka dandik mal ürettiğiniz gerçeğini size kabul ettireceğim. Süreç tamamlandıktan sonra basmakalıp ezber cevaplarınızın sorunlarını kendi içinizde size bırakacağım bu kadar sorumsuz ve basit bir anlayışı daha önce hiçbir firmada görmemiştim. Kemal Tanca'dan gerçekten alışveriş yapılmaması gerektiğini çok güzel gösterdiğiniz ve basitliğiniz için teşekkür ederim. Hukuki süreç tamamlandıktan sonra sonucu burada ve sosyal medya kurumsal sayfalarınızda paylaşacağım.

  • Kemal Tanca Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 24.05.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön