09 Mayıs 2013 #1788129

Kemal Tanca Ayakkabının Rengi Açıldı!

27.04.2013 tarihinde aldığım ayakkabıyı ilk giyişimde sol tekinin ucu ıslanmıştı kuruduğunda ayakkabının rengi açıldı. İki gün sonra 29.04.2013 tarihinde götürdüğümde isterseniz fabrikaya gönderelim yaparlar dediler. ayakkabı geri döndüğünde tam bir facia. ayakkabımın sadece sol tekinde renk değişimi olmuştu, fabrika her iki çiftini de daha koyu kahverengine boyayarak bana geri verdiler.


Siyahla beyaz, gece ile gündüz kadar farklı renklerde ki ayakkabımı geri aldım. Ürün hatasını bir nebze olsa da kabul ettik ama ayakkabıyı çok kötü boyanmış şekilde önüme koymaları skandal. Eğer ürün değişimi yapılmaz ise, ürünün son haliyle fotoğraflarıyla birlikte tüketici hakları derneğine şikayet edeceğim.

Erdi 56 Okunma

Cevaplar

  • Erdi14 Mayıs 2013

    Firma kendine göre nedenler üretip, fabrikaya inceleme için geri istediler. Tabii ki değişim yapma garantisi de vermediler. Bir daha asla!!!

  • Kemal Tanca Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön