23 Şubat 2013

Kemal Tanca Ayakkabının Dikişleri Açıldı!

Kemal Tanca İstanbul Natılıus Mağazasından aldığım ayakkabı dördüncü giyişimde yanlardan açıldı. Ankara Ankamall mağazasına ayakkabıyı iade ettim ve tamirini istemediğimi söyledim. Buna rağmen bir ay boyunca firmadan hiç kimse beni aramadı. Periyodik aralıklarla ben aradım. Son aramamda ayakkabının tamir edilip mağazaya gönderildiğini söylediler. Ayakkabıyı bu şekilde istemediğimi söylememe rağmen, müşteri hizmetlerinden ''beyfendi ister alın ister almayın almadığınız takdirde ayakkabı bir mağazada bekletilir, daha sonra büyük depoya gönderilir. '' diye kaba bir cevap aldım. 250 TL. karşılığında karşılığında aldığım ayakkabıyı teslim almıyorum.

İhsan 83 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili Müşterimize konu ile alakalı gerekli bilgiler müşteri temsilcimiz tarafından verilmiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

  • İhsan23 Şubat 2013

    Görüyorumki benim gibi herkes şikayetçi demekki Kemal Tanca konuşur konuşur susarlar politikasınımı izliyor.Bu memlekette Kemal Tanca için 200_250TL.ler birşey olmayabilir ama bu paralara ev geçindiren insanlar var.Ben bu mağaza tek olduğu zamanlardan bu zamana müşterisiyim ama bundan sonra mağaza girmeyi bırakın,önünden bile geçmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön