22 Ocak 2014 #2249601

Kemal Tanca Ayakkabılarım 4 Ayda Parçalandı

Erzurum Kemal Tanca dan ayakkabı alırken satıcıya çatlama durumunu ve garanti meselesini sordum. Satıcı kalite dolayısı ile çatlama olmayacağını ve öyle bir durumda halledileceğini söyledi. Fakat ayakkabının yan kısımları hem boyuna hemde enine çatladı. Enine çatlamalar ayakkabıda yürüme dolayısı ile çatladı diyelim, hareketsiz noktalarda ki boyuna çatlamalar niye oldu.


Geri götürdüm, 30 iş günü içinde aranacağım söylendi ama aranmadım. Tekrar gittim, ayakkabıları dinlendirmeden giydiğim için çatladığını ve iade talebimi red ettiler. Alırken ayakkabıyı tatile göndermem gerektiği söylenmedi. Ayakkabıları orada bıraktım. Faturamı ve inceleme belgemi saklıyorum. Fat:C962236 İnc No:066985.

Sait 108 Okunma

Cevaplar

  • Sait22 Ocak 2014

    Ayakkabının fotoğrafından yapılan analiz sonucu yürüme dolayısı ile çatladığını söylediler. Ayakkabıda esneme olmayan yerlerdeki çatlaklar hakkında bayan susma hakkını kullandı !!!!! Şikayet var yetkililerine sesleniyorum, lütfen şu Kemal tanca nın geçmişte verdiği cevaplara bir bakın, herkesi aramışlar, kullanıcı hatası, sonra siteden gerekli açıklama yapılmıştır bitti. Ortada bir mağduriyet var, hangi mahkemeye başvurmamız konusunda bize yardımcı olun, lütfen diyorum. Şikayet var a teşekkürler.

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön