18 Şubat 2013 #1637680

Kemal Tanca Ayakkabıda Açılma Oldu!

04.11.2012 tarihinde Kemal Tanca mağazasından iyi bir fiyata bir tane bot türü bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 3 aya yakın bir süre kullandım sadece yürüme amaçlı başka bir işte kullanmadım.2. ayın sonuna doğru ayakkabının sol alt burun kısmı baya bir açıldı ve bana alırken ayakkabının altından tamamen dikişli olduğu söylenmişti.


30.01.2013 tarihinde Kemal Tanca mağazısına götürdüm ve şikayetimi dile getirdim. İstanbula gönderileceğini söylediler ayakkabı 2 hafta sonra geldi ve beni hatalı buldular. Tamiratını istemedim bende.

Sezai 48 Okunma

Cevaplar

 • Sezai02 Mart 2013

  ne alaka siz böle cevaplar vermeye devam edin uzun vadede bu kadar kişinin hakkına giriyosunuz daha taksidini ödüyorum sen bana neyden bahsediyosun

 • Kemal Tanca Temsilcisi25 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz Sezai ARAMA 30,01,2013 tarihinde mağazamız aracılığı ile merkezimize gönderimi yapılmış olan ürününüzün satış sonrası hizmet birimimizce incelemesi yapılmıştır. İnceleme neticesinde beğenerek ve deneyerek almış olduğunuz üründe herhangi bir kalıp, malzeme, usta hatasına rastlanılmamıştır. Üründe imalat hatası tespit edilemediğinden iade/değişim onayı verilmemiştir. Orijinal bir şekilde tamiri mümkündür ancak tamir ve bakımı için onay vermediğinizden dolayı tarafımızdan işlem yapılamamıştır. Yukarıda belirtilen nedenle göndermiş olduğ unuz ürün 4077 sayılı Tüketici kanununa göre ayıplı ürün kapsamına girmediğinden değişim veya iade işlemi yapılamayacağını üzülerek bildirmek zorundayız. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Sezai24 Şubat 2013

  Adana Optimum AVM.Kemal Tanca mağazası. Ürün İnceleme formu Belge no:118511 Belge tarihi :30.01.2013

 • Kemal Tanca Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli müşterimiz Sezai ARAMA; Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön