08 Mayıs 2013 #1786265

Kemal Tanca Ayakkabı İmalat Hatası!

2012 kış mevsimi sonunda aldığım ve 2013 kış mevsiminde kullandığım ayakkabı imalat hatasından kullanılamaz duruma gelmiştir. sürenin 6 ay olduğu bilgisi tarafıma verilmiştir ama fabrikasyon bir hatanın desteklenmemesi firmanın kurumsallığına zarar veriyor.


Bundan sonra çevremde dahil olmak üzere sattığın malın arkasında durmayan ve kaliteli olduğunu iddia eden firmanın bu kadar basit bir durum karşısındaki bu anlamsız davranışı onlara referans olacağını bilmelerini isterim.


Aynı durumla karşılaşan bir başka arkadaşım hotiç markalı ayakkabısını değiştirmiştir. demek ki kemal tanca daha çok yol katetmesi gerekiyor. ayrıca sanayi ve ticaret odası üyesiyim her zeminde anlatacağımın bilinmesi.

Gökmen 74 Okunma

Cevaplar

 • Gökmen09 Ekim 2013

  sizin müşteri odaklı çalışmalarınız karşısında şaşırdım gerçekten siz hangi dünyada yaşıyorsunuz anlayamadım ürünler size kalsın yedek parça olarak değerlendirin ihtiyacınız olabilir.çalışma şekliniz buna daha elverişli.

 • Gökmen09 Ekim 2013

  bir daha asla alışverişim olmaz iade edilen ürünüde teslim almadım mümkünse patronlarına versinler belki o anlar ne demek istediğimi.

 • Gökmen11 Haziran 2013

  tarafıma herhangi bir bilgi ulaşmamış sadece ürünü teslim almam söylenmiştir demekki düşüncelerimde gayet haklıymışım daha kurumsallaşamamış bir firma bizde gereğini yaparız alışverişimizi keser çevremizide etkileriz kolay gelsin firmadanda herhangi bir cevap beklemiyorum vermeselerde iyi ederler

 • Kemal Tanca Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimize ürünüyle alakalı satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön