31 Ağustos 2016

Kemal Tanca Ayakkabı Hakkında Gerçek Dışı Bilgiler

15 Ağustos tarihinde anneme kendi düğünüm için 22 4742 kodlu ürünün bej renkli modelini satın almak istedik. Bizi beklettikten sonra başka bir mağazadan getireceklerini söyleyip ödemeyi aldılar. 18 Ağustos' da arandık ve ürünü teslim aldık. Ürünün üzerinde iki büyük leke vardı. nemli bezle silin geçer dendi biz de buna inanarak aldık. Annem sadece iki saat giydikten sonra sağ ayakkabının burnu ve yan tarafı karardı.


Ürünü geri vermek ve şikayette bulunmak için 28 Ağustos günü gittiğimizde, lekelerin ve kararmanın bizim tarafımızdan olduğu, "elbiseniz değmiş, siz giyince oldu" şeklinde kendi hatalarını bizim üzerime yüklemeye çalıştılar. Daha sonra da "inceleme" için yolladılar. Bana kusurlu ürün satan, kandırmaya yönelik hareket eden, anlayıp dinlemeden müşteriyi suçlayan ve kendi hatasını müşteriye yüklemeye çalışan H**Hanım ve kalan personelden şikayetçiyim. Para iadesi talep ediyorum.

Melih 166 Okunma

Cevaplar

  • Melih31 Ağustos 2016

    Kemal Tanca yetkilileri tarafından tarafıma mail olarak herhangi bir dönüş yapılmamış sadece şikayetime uyduruk olarak bir mail atılarak ürünün kendilerinden kaynaklanan sıkıntısının reddini kendilerine ait kibarca bir dille belirtmişlerdir.

  • Kemal Tanca Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 31.08.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön