13 Temmuz 2015 #3375012

Kemal Tanca Ayakkabı Ayağıma Zarar Veriyor

Özdilekpark AVM'deki Tanca'dan aldığım ayakkabıyı ilk giydiğim gün ayağımı kan içinde bıraktı her yerinden vurdu. Giydiğimin 1. günü ayakkabımı aldığım mağazaya uğradım ayağımın halini gösterdim. Müşteri Temsilcisi ilk gün olduğu için vurmuş olabileceğini 10 gün hiç giymeyin ayağınız iyileşsin tekrar deneyin diye öneride bulundu ve ayakkabımı bu kalıba koydu.


10 gün sonra ayakkabıyı yeniden giydim ve yine ayağımı aynı şekilde vurdu ve ayağım şu topladı ayakkabıyı aldığım mağazaya götürdüm inceleme için aldılar. İncelemeden geldikten sonra hiç değişilik olmamış iade veya değişim talebim geri çevrilmişti. O an mağazaya başka bir müşteri geldi ve aynı ayakkabıdan şikayetçiydi bu tesadüf olamaz ürün hatalı.

Fatmana 428 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 13.07.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön