11 Mayıs 2016

Kemal Tanca 20 Günde Dağılan Ayakkabı!

Çok değerli bir dostum, bana hediye olarak Şanlıurfa Piazza alışveriş merkezi Kemal Tanca şubesinden ayakkabı aldı. Ayakkabıyı, alırken oradaki personeller bana 6 ay garantisi olduğunu sıkıntı çıktığı zaman 1 hafta içinde firmadan sonuç geleceğini söylediler.


Ayakkabı 20 gün giydikten sonra ayakkabı dağılmaya başladı. Ayakkabıyı oradaki çalışanlara verdim ve kendileri ayakkabının halini gördüler. Dediler ki 1 hafta içinde değişime gelir. Ayakkabı 32 gün sonra teslim ettiğim gibi bana geri verildi. Derdimi anlattım yapacak bir şey yok dediler.


Benimle tartıştılar, bana zorluk çıkardılar, ayakkabıyı üstüme attılar. Piazza' ya bulanan güvenlikçileri çağırıp beni dışarı çıkardılar. Bana ayakkabıyı alan arkadaşım tekrar verdi onlara sorunun giderilmesi için 2 haftadır halen gelmedi ayakkabım. Şikayetçiyim.

Aziz 173 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 11.05.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön