11 Mart 2013

Kemal Tanca 1 Giymede Genişleyen Ayakkabı!

Topuklu ayakkabı giyerken aynı zamanda ayak sağlığıma da özen gösterdiğim için ayakkabılarımı genelde bilindik markalardan seçerim. Nişan törenim için de aynını yaptım ve Gencallar mağazasından Kemal Tanca markalı yaklaşık 300 TL tutarında bir ayakkabı satın aldım.

Ayakkabıyı sadece o gün giydim ve ikinci giymemde genişleme sebebiyle ayağıma olmadığı için mağazaya değişim için başvurdum. Başvurum kalıp hatası yok diye geri çevrildi.. Kalıp hatası olmayan bir ayakkabı sadece iki kez giyilip nasıl bir daha giyilemez hale gelebilir ki? Tabanına ek koymaktan bahsediyorlar, sanırsınız pazar malı. Bir daha ne Kemal Tanca nede Gencallar 'a gitmeyeceğim.. Bundan sonraki adımımsa Tüketici Heyeti..

Nagihan 260 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Nagihan ARSLAN ,Öncelikle belirtmek isterizki şikayetvar.com'dan iletilen şikayetler sonrası ürün ile alakalı bilgilerek tekrardan toplanır ve bir şikayet formu oluşturulur.Bu şikayet formunda incelenen ürününüzün deri olduğu belirtilmiştir.Süet,nubuk.rugan gibi işlentileri farklı olan malzemelerin yalnızca isimleri farklıdır.Ancak ham maddesi yine deri olarak bilinir.Şikayetiniz ile gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

  • Nagihan18 Mart 2013

    Öncelikle belirtmek isterim ki müşteriniz benim dolayısıyla bana hitaben konuşmanız durumu daha manalı hale taşıyabilirdi. Gerçi hakvermiyor değilim çünkü tüketi haklarına gittiğim zaman vereceğiniz cevap için pratik yapmış oldunuz. Konuyla ilgili yorumunuza gelice; öncelikle aldığım ayakkabının belirttiğiniz şekilde deri değil süyet/nubuk olduğunu bilmenizi beklerdim. Ayrıca kullanıma bağlı olarak ayağın şeklini alma konusu ise gerçekten ilginç çünkü ayakkabıyı sadece iki kez kullanma şansım oldu ki ikincisinde giyemedim. Ayrıca ayağın şeklini almaktan kastınız ayağımdan çıkar vaziyete gelmesi ise size ve marka kültürünüze duyduğum güven için birkez daha utanç duydum. Bu arada ayakkabı Gencallar GOP şubesindeydi ve tekrar incelemeye gidecekti, hala ses yok. Sanırım iade almaktan yana olmadığınız gibi ayakkabıyı geri vermeye de niyetiniz yok? Bu yaşadığım problemi sırasıyla tüm mercilere taşıyacağımdan ve sosyal çevremde sizin ve Gencalların reklamını (!) durmaksızın yapacağımdan şüpheniz olmasın...

  • Kemal Tanca Temsilcisi12 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin ürünü ile alakalı gerekli inceleme satış sonrası hizmet birimimizce yapılmıştır.Yapılan incelemede ürün ile alakalı herhangi bir deri hatasına rastlanmamış derinin kullanıma bağlı olarak ayağın şeklini aldığı görülmüştür.Bu nedenlerden dolayı müşterimize herhangi bir iade işlemi yapılamamıştır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön