05 Eylül 2016

Ayakkabı Markalarında İlk Tercihim Kemal Tanca Olurdu

04.09.2016 tarihinde Konya kent plaza Kemal Tanca'dan eşime almış olduğum ayakkabıyı 05.09.2016 tarihinde de (1) gün sonra hiç kullanmadan iade etmek istedim, fakat ürünü görerek ve isteyerek aldığınızdan dolayı iade alamıyoruz dediler. Araştırdım tüketici kanununda da yeri var. Mağazanın inisiyatifine kalmış bir olay dediler. Sorun yok bundan sonra eşim, çocuklarım ve bütün sülalem Kemal Tanca'nın kapısından içeriye girmeyiz olur biter.

15 yıllık ve aktif şekilde tüm ayakkabı ihtiyacını Kemal Tanca'dan karşılayan ve her ortamda Kemal Tanca'nın reklamını yapan bir müşterilerini kaybetmiş olurlar. ** gibi firmaların neden yıldan yıla daha fazla büyüdüğünü Kemal Tanca yetkilileri araştırsın **'den bir ürün alın 20 gün sonra iade etmek isteyin koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bir mağazanın bedelsiz ve en etkili reklamıdır.

Fatih 280 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi06 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 06.09.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön