27 Mart 2013

Kemal Tanca Yağmur Yağınca Beyazlıyor!

1 sene önce firmanızdan kahve rengi bir çizme almıştım. fakat toplasan 10 kere giyemedim yağmur yağdığında beyazlıyordu ve giyilmeyecek dereceye geliyordu ve bu şikayetle mağazanızın fabrikasına yolladım fakat ürün geldiğinde şoka uğradım. ürünün üstünde giyilmeyecek derecede siyah siyah çok büyük yanık gibi lekeler vardı ve taban değişmişti.

Anlamadığım şey şu benim tabandan bi şikayetim yoktu sadace deride kusmalar vardı o kadar ve geldiğinde rezil olmuş bir haldeydi kahverengi çizmemde simsiyah lekeler var ben bu ürünü asla bu şekilde kabul etmiyorum derhal mağduriyetimin giderilmesini istiyorum böyle bi mağzadan böyle bişi asla beklemezdim.

Çağla 54 Okunma

Cevaplar

  • Çağla 07 Nisan 2013

    bugün ürünü tekrar bana geri yollamıslar ve yanında bir belgeyle beraber ustalık hatası değildir falan yazıyor nasıl ustalık hatası degildir dersiniz anlayamıyorum bu nasıl bir firmadır.ve sundan süphelenıyorum. ben urunumu ilk yolladıgımda ve bu hale getirdığinizde bir acıklama belgesi yollamamıstınız firmanızdan ve fabrikanızdan gelen. simdi ise 1 belgeyle yollandı bana sanırım firmanız ürünü ilk yolladıgımda tamırını kendi ettırdı ve fabrikanıza yollamıdı bu hale getirdı smdıde bı ustalık hatası yoktur diyor. hakkımı hukukı yollarda arıcam artık.

  • Kemal Tanca Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonra hizmet departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön