Kemal Tanca Ürün Yırtılması ve Personelin Kaba Tavrı!

Arzu A. |

11 ayda aldığım çizmenin 3 giyiminde iç astarı parçalandı. Mağazaya götürdüm 3 gün sonra gel dediler gittim. Bıraktığım gibi duruyordu. Üstünkörü bir şey koyup gönderdiler haftaya getirin dediler.

Tekrar götürdüm 15 gün sürer dediler bıraktım. Diğer tekinin de fermuar kısmından astar söküldü. Önceki gün mesaj geldi gittim. Astar eriyen tarafa konulan iç astar da sorun vardı dedim, bu olmamış.

Sökülen kısma görünen bir yapışkan sürüp göndermişler. Bu olmuş mu sizce dedim Mağazadaki sorumlu kişi yazın o zaman tekrar tadilat 1 ay sonra gelir çizmeniz gibi konuştu dedim şikayet edeceğim "edin hanımefendi" dedi. En sonunda da siz bunu alın kışın giyin mayıs ta yeniden getirin dedi ve gönderdi.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu A.
  18 Şubat
  11:09

  İletişime geçilmiş ürün gönderilmiş, 3 giyilmede parçalanmış iç astar ve yan dikiş açılmaları için üründe hata yok denilip 3 aydır oyalandırılmıştır. Sonra ürün mağazaya gönderildi smsi atılıp hangi mağaza olduğunu bildirmeden (ürün alım İzmir - inceleme teslimi Denizli) ürün gönderilmiş. Bu kez hangi mağazaya diye 1 maille soruya cevap verilmedi tekrar aramak zorunda kaldım.

  Bir daha ne markanızdan ürün alırım ne de çevremdekilere aldırırım. Ve tüketici mahkemesine başvuracağım. Gösterilen ilgisizlik vs.. cabası.

  Yazık...

 • Arzu A.
  20 Ocak
  09:59

  11 ayda aldığım çizmenin 3 giyiminde iç astarı parçalandı. Mağazaya götürdüm 3 gün sonra gel dediler gittim. Bıraktığım gibi duruyordu. Üstünkörü bir şey koyup gönderdiler haftaya getirin dediler. Tekrar götürdüm 15 gün sürer dediler bıraktım. Dİğer tekinin de fermuar kısmından astar söküldü. Önceki gün mesaj geldi gittim. Astar eriyen tarafa konulan iç astar da sorun vardı dedim bu olmamış.sökülen kısma görünen bir yapışkan sürüp göndermişler. Bu olmuş mu sizce dedim Mağazadaki sorumlu kişi yazın o zaman tekrar tadilat 1 ay sonra gelir çizmeniz . Gibi konuştu dedim şikayet edeceğim edin hanımefendi dedi. En sonunda da siz bunu alın kışın giyin mayıs ta yeniden getirin dedi ve gönderdi

 • 18 Ocak
  17:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 18.01.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı