Kemal Tanca Ürün Paketleme ve Eksik Ürün Sorunu.

Ömer G. |

16-10-2014 tarihinde ürün sipariş verdim. Hediye paketi ve hediye notu istedim. Fakat gelen üründe hediye paketi ve notu yapılmamış. Müşteri hizmetlerine mail attım kimse ilgilenmedi bile. Gelen ürünleri geri gönderiyorum. Kemal Tanca gibi bir markaya bu davranışı yakıştıramadım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer G.
  27 Ekim
  22:06

  Yazıklar olsun...

 • 22 Ekim
  16:18

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 22.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ömer G.
  22 Ekim
  13:45

  Müşteri hizmetlerinden "Okan" isimli personel beni aradı.Sert bir tavırla kendisinin paketleyip hediye notunun da içinde olduğunu söyledi.Israrla hediye notu olmamasına rağmen ve şahısa durumu izah etmeme rağmen sert bir tavırla "geri gönderin o zaman" dedi.Bir Kemal Tanca firmasına bunu gerçekten yakıştıramadım."Kusura bakmayın notu koymamışız" diyeceğine terbiyesizce "geri gönderin o zaman" dedi. Sanırsınız ki Kemal tanca'nın patronu odur.Çalışan personellerinizin biraz terbiyeye ihtiyaçları var.Telefonda müsait olmadığım için konuyu uzatmadım fakat buradan durumu bildiriyorum. Zor geliyorsa bu iş yapmasınlar.Taze kan iyi gelir canlılık verir.Bu tip davranışlar Kemal tanca gibi bir markanın imajınada zarar vermektedir.