Kemal Tanca Ürün Kalitesizliği...

Ozlem B. |

Kemal Tanca' dan 3 hafta önce aldığım çocuk ayakkabısı daha ertesi gün derisinde soyulmalar, meydana geldi. Şehir dışında olduğum için ürünü 3 hafta sonra tuzla marina şubesine götürebildim. Mağaza görevlisi deri ayakkabılarda çarpma sonucu bu tür şeyler çok olurmuş kullanıcı hatasıymış incelemeye gönderseler bile geri gelirmiş gibi cümleler kurdu.

Kemal Tanca sürekli kullandığımız bir marka ancak daha önce böyle bir kalitesizlik görmemiştik. Bir çarpmayla ayakkabının derisi soyulacaksa neden bu kadar para verelim ki. Büyük saçmalık. Çocuk ürünlerinde daha kaliteli malzeme kullanacaklar o zaman! Ürünlerinin arkasında durmaması nedeniyle Kemal Tanca'yı artık kullanmayacağız ve çevremdeki insanlara da tavsiye etmeyeceğim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Şubat
  09:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 22.02.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı