08 Şubat 2016

Kemal Tanca Ürün İadesi Yapılmıyor.

Seyahatim sırasında geçerken uğradım Carrefour Bursa mağazanızdan ürün satın aldım. Bulunduğum ilde de mağazanız olmadığından ürünü değiştirme imkanı bulamamıştım. İnternet sitesinden alışveriş yapabilmek için ücret iadesini istedim ve bu süreçte de ürünü firmanıza faturası ile birlikte gönderdim. Fakat ücret iadesi sağlanmadığı gibi ürün de 24.11.2015 tarihinden beri geri gönderilmiyor. Defalarca yaptığım aramalara rağmen "Ürün hiç gönderilmeyebilir" gibi ifadeler kullanılıyor. Bedelini ödediğim ürün bile artık elimde yok. İyi bir marka olarak kendini tanıtan bir firmadan bu tarz ifadeler duymak üzücü. Merak ediyorum bedelini ödediğim ve iade edilmemiş bu ürünü kim kullanıyor? Artık firma ile iletişime geçmeye çalışmaktan ve aynı saçma ifadeleri duymaktan sıkıldım. Ürünle ilgili bilgiler mevcut iletişime geçilirse paylaşabilirim.

Enis 143 Okunma

Cevaplar

  • Enis29 Şubat 2016

    Firma aynı gün (08.02.2016) gerekli bilgileri benden istedi. Aradan neredeyse 1 ay daha geçti: Yine çözüm yok. Çözüm bulunamayan konu ise 24.11.2015 tarihinde gönderdiğim kargonun aynı şekilde iadesi. Ayakkabı istediğiniz kadar kaliteli olabilir ama firmada aynı kaliteyi bulmak mümkün değil. 24 Kasım'dan itibaren geçen bu sürede firmanın hiçbir şey yapmamasını ve müşteri ilişkileri departmanının standart ifadelerle konuyu sürekli örtbas etme çabasını kınıyorum.

  • Kemal Tanca Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 08.02.2016 tarihinde mail ile iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön