Kemal Tanca Ürün Değişimi Yapmıyor!

Murat K. |

12.07.2015 tarihinde alınan ve hediye olarak bana gelen ayakkabıların numarası ayağıma olmadıklarından dolayı 43 numarası ya da herhangi başka bir ayakkabıyla değişimini rica ettim. Bir kere sadece bir kere ayağıma oluyor mu diye denediğim ayakkabıyı hiç ama hiç giymedim 300 TL verilen ayakkabıya birde dalga geçilerek çöpe atılsın muamelesi yapıldı değişim olmaz yapacak bir şey yok denildi.

"Kemal Tanca" gibi bir markanın böylesine ucuz yollara kaçtıklarını görmek hayal kırıklığı oldu doğrusu. Artık tüm sosyal medya hesaplarımdan da duyuru yapacağım ve yaptıracağım "Kemal Tanca" almayın aldırmayın...

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  08 Eylül
  16:34

  Değişim yapılmadı. 30 gün içerisinde değişim gerçekleşiyormuş ulan hasta halimizle ameliyat olmuşuz ürünü nasıl değitirelim? Anlayışınızın içine sıçayım!

 • 08 Eylül
  16:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 08.09.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı