Kemal Tanca Ürün Değişimi Kabul Görmedi!

Yusuf Ç. |

Park Afyon Kemal Tanca mağazasından aldığım ayakkabı 4 ayda iki büklüm oldu. Değişim için götürdüğümde ise teslim alıp bana dönüş yapacaklarını bildirdiler. Fakat 1 ay sonra dönüş olmayınca gidip sordum ayakkabı değişim isteğim kabul görmemiş, kullanıcı hatası olduğu tespit edilmiş. Arayıp sorduğumda ise 3 tane ustanın incelediğini söylediler. Şimdi bu ustalar neye göre kullanıcı hatası olduğuna kanaat getirdiler merak ediyorum. Bir kullanıcı o ayakkabıyı nasıl iki büklüm yapabilir? Tabi hatanın büyüğü bende daha bu ayakkabıyı değişim için yollamadan gittim Kemal Tanca markasına güvenerek bir ayakkabı daha satın aldım. Ama anlıyorum ki yanlış yapmışım. Neyse bunlar bana ders oldu. Bir daha bırakın bir şey satın almayı önünden dahi geçmem.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ç.
  30 Eylül
  21:42

  Tarafıma mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Değişim isteme nedenimi bilerek veya bilmeyerek yanlış yazdıklarını anladım. Şikayetimin ve değişim nedenimin hiçbir yerinde yırtık olduğu bahsi geçmezken, yırtık olmaması nedeniyle iade, tamirat veya değişim yapamadıklarını belirttiler. Oysa yazdığım şikayeti iyi okusalar sorunu anlarlardı.

 • 30 Eylül
  14:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 30.09.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı