21 Mart 2013

Kemal Tanca Ürün Deformasyonu Ve Boya Atması!

Şanlıurfa Urfacity mağazanızdan aldığım ayakkabı toplam 7 defa giydim ve her seferinde ayaklarım, ayak tırnaklarım ve çoraplarım adeta kına yakmışcasına boyandı. Deri dıştan da boya atmaya devam etti. Ürünü iade için tekrar teslim ettim. İnceleme sonucunda kullanıcı hatası diye olumsuz cevap aldım. Değişim isteğim kabul edilmedi.

'Deri olduğu için boya atması ve ayaklarımı boyaması normalmiş. Alırkende sticker üzerinde bu uyarı yazıyormuş, kullanıcı hatasıymış' bana ne satarken böyle bir uyarıda bulunuldu, ne de alırken ayakkabı üzerinde böyle bir sticker vardı. Ayaklarının boyanacağını ve renginin atacağını bile bile kim ayakkabı alır. Müşteri temsilcisi ise faturanın arkasında belirttik diyor.

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin ürünü satış sonrası hizmet birimince incelenmiş olup deri veya malzeme hatasına rastlanmamıştır. Ayrıca müşterimize de belirtmiş olduğumuz gibi ''DOĞAL DERİLER BOYA VERİR''ibaresi tüm deri ürünlerimizin içlerinde ayrıca faturalarımızla bulunmaktadır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri.

  • Hakan 23 Mart 2013

    Müşteri hizmetleri bana ne gibi bir açıklama yapmış anlayamadım. Belirttiğim sorunların bana kullanıcı hatası olduğu dışında bir açıklama yapılmadı. Ayaklarımın boyanıp, boyanın atması nasıl benim hatam oluyor? Satış esnasında neden bu sorunlar belirtilmiyor ve sorun sonrası kusurlarınız benimmiş gibi yansıtılıyor. Sonrada benim sorunuma çare bulmuşcasına 'Müşterimize gerekli bilgiler müşteri hizmetleri ve mağaza personelimiz tarafından verilmiştir' gibi savunma yapılıyor.Bana ne açıkladığınızı buraya yazında hep beraber öğrenelim. Kelime oyunları yaparak nereye kadar gideceksiniz bakalım.

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimize gerekli bilgiler müşteri hizmetleri ve mağaza personelimiz tarafından verilmiştir. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön