Kemal Tanca Teslimat Problemi.

Halide Pınar O. |

29.01.2015 tarihinde bir sipariş oluşturdum, sipariş özeti mail ile ulaştırılmadı, siparişimi kontrol ettiğimde "siparişiniz alındı" gözüküyordu. Kemal Tanca müşteri hizmetlerine ulaşmak için iki farklı numara vardı 444'lü numara sürekli meşguldü, diğer numarayı aradığımdaysa çalıyor açılmıyordu.

Defalarca denedim, sonuç alamadım. Site üzerinden mesaj göndereyim dedim mesaj gönderilmedi, hata oluştu. Birkaç saat sonra siparişimi kontrol etmek istediğimde siparişimin "iptal edildi" olarak durumunun güncellendiğini gördüm. Tekrar telefon yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım, ancak telefona cevap verilmedi. Üstelik çalan telefon meşgule düşürüldü. Muhatap bulup görüşemiyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halide Pınar O.
  30 Ocak
  18:40

  1 adet çanta varmış, o da kusurluymuş, siparişimi o nedenle iptal etmişler. Baştan savma bir açıklamaydı, ilk Tanca alışverişimdi, son oldu.

 • 30 Ocak
  17:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 30.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı