16 Şubat 2016

Kemal Tanca Tamir Edilmeyen, İade Alınmayan Çanta!

Kemal Tanca Ümraniye şubesinden eşime aldığım çantanın fermuar yeri yan tarafından tek kullanmayla sökülmüştür. Çanta 3 defa fabrikaya gönderilmiş ve bu geçen 8 aya yakın zaman zarfında hiçbir işlem uygulanmadan tamir edilmeden, tamir edilmiştir denilerek geri gönderilmiştir.

Bunun üzerine iade etmek istediğimi söylediğim halde ürünün iadesi de olmadığı söylenmiştir. Kendilerini Tüketici Mahkemesi'ne vereceğimi bildiriyorum. Kopyala yapıştır tarzında herkese yapılan aynı cevabı hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Şikayetim sonuna kadar geçerlidir. Ürünün arkasında duramıyorsanız satmayın.

Tuncay 137 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay17 Şubat 2016

    Sözde mail atıp tamir ve iade olmadığını söylüyorlar. 3 defa fabrikaya giden ürün tamir edilmediği halde tamir ettik deniliyordu. Şimdi ise tamir yok deniyor. Müşteriyi resmen kandırıyorlar. Ürünün arkasında duramıyorsan neden satıyorsun. Bu markadan kesinlikle uzak durun kalite falan yok. her şey ürünü alınca biter ödediğiniz parayla kalırsınız.

  • Kemal Tanca Temsilcisi16 Şubat 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 16.02.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön