Kemal Tanca Tamir Edilmeyen, İade Alınmayan Çanta!

Tuncay H. |

Kemal Tanca Ümraniye şubesinden eşime aldığım çantanın fermuar yeri yan tarafından tek kullanmayla sökülmüştür. Çanta 3 defa fabrikaya gönderilmiş ve bu geçen 8 aya yakın zaman zarfında hiçbir işlem uygulanmadan tamir edilmeden, tamir edilmiştir denilerek geri gönderilmiştir.

Bunun üzerine iade etmek istediğimi söylediğim halde ürünün iadesi de olmadığı söylenmiştir. Kendilerini Tüketici Mahkemesi'ne vereceğimi bildiriyorum. Kopyala yapıştır tarzında herkese yapılan aynı cevabı hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Şikayetim sonuna kadar geçerlidir. Ürünün arkasında duramıyorsanız satmayın.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay H.
  17 Şubat
  19:24

  Sözde mail atıp tamir ve iade olmadığını söylüyorlar. 3 defa fabrikaya giden ürün tamir edilmediği halde tamir ettik deniliyordu. Şimdi ise tamir yok deniyor. Müşteriyi resmen kandırıyorlar. Ürünün arkasında duramıyorsan neden satıyorsun. Bu markadan kesinlikle uzak durun kalite falan yok. her şey ürünü alınca biter ödediğiniz parayla kalırsınız.

 • 16 Şubat
  17:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 16.02.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı