Kemal Tanca Satmış Oldukları Ürünün Arkasında Durmuyorlar.

Abdulaziz Y. |

20.03.2016 tarihinde Ümraniye cam AVM Kemal Tanca mağazasından 1 çift ayakkabı satın aldım Ayakkabının fort kısmında yırtılmalar oluştu ve tepe natılus mağazalarına götürdüm yırtık kısımları gösterdim ve fabrikaya göndereceklerini beyan ederek ayakkabıyı teslim aldılar. Bu gün ayakkabı hakkında bilgi almak istediğimde kötü kullanım ve çekeceksiz giydiğimi söyleyerek ürünü iade edeceklerini beyan ediyorlar. Bu ayakkabıyı en fazla 40 gün kullanmışımdır. Bu kadar uydurma bir cevap görmedim. Demek ki bu tür mağazalara inanmamak lazım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulaziz Y.
  06 Ağustos
  12:03

  Sayıl Yetkili;

  Bu güne kadar hep sizin ürünlerinizi kullanmaktayım ve ufak tefek konularda şikayetlerimi bildirmemişimdir. Fakat son iki ürününüzden biri problemli olmuştur. Tarafınızca tarafıma yapılan yorum firmanıza yakışan bir durum değildir.

 • 27 Temmuz
  17:51

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 27.07.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı