Kemal Tanca Orijinal Ugg Diye Kendi Üretimlerini Satıyorlar!

Nurcan C. |

Ablam Akasya Kemal Tanca Kids orijinal Ugg var mı diyor evet diyip veriyorlar. Bunlar orijinal değil diyip mağazaya götürdüm. Ugg sorduklarında biz bunları veriyoruz hediye çeki verelim istediğiniz mağazamızda harcayın dedi. Hediye çeki hiçbir mağaza kabul etmedi.Kemal Tanca Kids biz başka bir fiş daha vermiştik bu yeterli değil diyorlar. Aradım bana verdiğiniz o fişin üzerinde hediye çeki yazıyor başka bir şey verilmedi dedim. Sistemde verdim gözüküyor dedi. Çeki kullanmadığım da belli olduğu halde prosedür böyle dedi.

Etiketler :

Firma Personel Garanti Belgesi - Fatura

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan C.
  13 Mart
  11:14

  Ayrıca başta orijinal ugg isteyen ablama orijinal diye verdikleri kendi üretimleri Bot yüzünden bu kadar uğraştım! Sonrada bana Bot'un içini okusaydınız diyorlar bize orjinal ugg sorduklarında biz bunları veriyoruz diyorlar. Yani hatalarını telafi etmek yerine birde hediye çeki olayı hepten sinirimi bozdu!

 • Nurcan C.
  13 Mart
  11:07

  Yardımcı olamayacaklarına dair bilgi verildi. Müşteri hizmetleri yetkilisi gayet ilgili davrandı ama firmanın yöneticilerinin oturup şu 2 hediye çeki işini bir düşünmeleri lazım tamamen saçmalık! Çeki kullanmadığım sistemde belli ama bir kağıdım olmadığından param çöpe gidiyor! Üstelik elimdeki fişte hediye çeki yazıyor. Asla helal etmiyorum

 • 03 Mart
  15:12

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı