21 Mart 2013

Kemal Tanca Ne İade Ne Değişim Kabul Ediyor!

Aralık 2012'de Kemal Tanca'dan 210 TL'ye süet bir çizme aldım.Toplamda 5 kez bile giymeden çizmenin üst boğaz kısmında deride küçük bir yırtık oluştu.Hemen çizmeyi aldığım yere götürdüm.Tamir edelim dediler.OK ama aynı problemle tekrar karşılaşırsam o zaman deride problem var demektir ve çizmeyi merkeze gönderirsiniz dedim.Tamam dediler.

Tamirden sonra 1 ay geçti yine çizmenin üst boğaz kısmında başka bir noktada daha büyük bir yırtılma olduğunu gördüm.Küçük bebeğim olduğu için çok dışarı çıkamıyorum çizmeyi toplamda 10-15 kez ancak giymişimdir.Daha çizme hiç kar, yağmur görmedi bile.Merkezden yazı göndermişler kullanım hatasıdır diye.Bir daha asla Kemal Tanca'dan alışveriş yapmam.

Funda 396 Okunma

Cevaplar

  • Funda 16 Nisan 2013

    Ürünü Isparta Iyaş AVM'deki şubenizden aldım ve ürün şu anda bende paketli bekliyor.Değişim ve iadeyi kabul etmediler ve bana geri iade ettiler.Ürün merkeze ulaştırılmış ve kullanıcı hatası diye bana bir yazıyla gönderildi.Ama ben kullanıcı hatası olduğunu kesinlikle kabul etmiyorum çünkü o çizme daha ne kar gördü ne yağmur.Doğrudürüst giyemedim bile.Form numarasını bilmiyorum ama ismim Funda Cengiz Çallıoğlu, Isparta Iyaş AVM ile görüşürseniz onlar size bilgi verirler. Daha önce müşteri hizmetlerinizle kaç kez görüştüm ürünün inceleme form numarasını belirttim.İlgineceklerini söylediler ama tabi ki ilgilenmediler.Ben bu ürünü mağazanızdan 29.11.2012'de satın almıştım.Füme renkli uzun çizme.Çizmenin boğaz kısmında yırtılmalar oldu.İlkinde tamir kabul ettim, tamir edildi.Ama kısa süre sonra tekrar boğaz kısmında daha büyük bir yırtılma oldu.Nasıl bir kullanım hatası olabilir, anlamıyorum.Bu arada ürünü satın aldığım fatura no:131582.O günden sonra mağazanızın önünden bile geçmiyorum.Çizmeler ise evde paketli duruyor, açıp bir kez bile giymedim.Umarım bu mağduriyetimi giderirsiniz.

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli müşterimiz Funda Cengiz ÇALLIOĞLU: Ürünü teslim ettiğiniz mağaza ismini ve size takdim edilen inceleme form numarasını belirtmenizi rica ederiz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şikâyetiniz değerlendirilip çözüme ulaştırılacaktır. Saygılarımızla; Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön