02 Haziran 2016

Kemal Tanca Müşterilere ve Şikayetlere Duyarsızlık, Kalitesiz Ürün..

Kemal Tanca markalı bir ayakkabıyı N11.com sitesi üzerinden satın aldım. Ancak ürün bir haftalık kullanım sonrasında açıldı ve ürünü hatalı ürün olarak fatura tarihinden 29 gün sonra Özdilek AVM mağazası üzerinden iade ve değişim talebimi yaptım. Bu talebimi yaparken altta bulunan her halükarda tamir talebi kutucuğunu işaretlemek üzerine mağaza çalışanınca yönlendirildim.

Ürün geldiğinde, ürünü kontrol ettiğim ve ürünün diğer tekinin de aynı problem olduğunu fark ettim. Çünkü ürünün yapıştırıcısı zayıftı. Ürünün tadilatının yeterli olmadığını iadesinin veya yenisi ile değişimini talep ettim ve bu durumu (0212) 253 40 00 telefonu arayarak merkeze bildirdim, tarih ve saat 02/06/2016 12:39. Karşıma çıkan müşteri temsilcisi yetkili olduğunu ve durumun değişmeyeceğini talebimizin bir önemi olmadığını ürünün aynı şekilde geri gönderileceğini belirtti. Çok umarsızdı ve bir müşterisini kaybetti..

Çetin 180 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi02 Haziran 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 02.06.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön