09 Mart 2015

Kemal Tanca Müşteri Memnuniyetsizliği!

Yaklaşık 3-4 ay önce Kemal Tanca Bahariye Mağazasından bir adet ayakkabı aldım. Ancak yakın zamanda ayakkabı tabanında kırılma tespit ettim. Konuyla alakalı olarak ürünü almış olduğum Bahariye Mağazasına başvurdum. Ofis ortamında çalışıyor olmamdan dolayı tabanın nasıl kırıldığına dair bir anlam veremedim.

Ürünün değişimi için başvuruda. Ne yazık ki ürün değişmeden gönderildiği gibi tadilata uğramış ve ret sebebi olarak farklı bir sebep gösterilmiş. Üstüne mağaza çalışanın anlamsız ve lakayt tavırlarına maruz kalmam cabası. Bu de yetmiyormuş gibi ürünle alakalı şikayetimi bildirmeden önce başka bir ürün daha almam. Ve bu tavırları gördükten sonra pişmanlığımı siz düşünün.

Caner 182 Okunma

Cevaplar

  • Caner09 Mart 2015

    Sayın İlgili, bu talebe istinaden sizlerden 09/03/2015 tarihinde bana ulaşmış herhangi bir bilgi yok maalesef. Ki bugün tarihi olduğunu varsayarsak. Talebime ilişkin verdiğiniz cevaba hafta sonu ulaşmış bulunmaktayım, bugün içerisinde değil.

  • Kemal Tanca Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 09.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön