03 Nisan 2013

Kemal Tanca Merkez Personeli Kaba Davrandı!

2 ürün aldım birini giydim ve memnun kaldım. Diğer ürünü belli süre geçtikten sonra giydim ve sağ ayak tam, sol ayak büyük mağ. ya götürdüm büyük olduğunu gördüler ist merkeze gönderdiler. sonuç olarak merkezden rapor geldi hata yok diye. Mağ. da mahçubiyetini iletti ve merkezi kendim aradım.

Ben ayakkabıdan geçtim merkezdeki tlf çıkan şahısla olumsuz ve hoş olmayan karşılıklı bir konuşmaya girdik ve o kişinin dışarda benimle kimse muhatap olamazmış. şahsın söylemi bu benim aramamdaki sebep raporun bana tlf okunması değildi. çünkü elimdeki kağıtta yazıyordu amacım beni kolaylamaları, mantıklı bilir kişinin anlatımıydı. maddiyatı geçtim ama suçlu konumuna düştüm asla bu markayı giymem.

Özlem 70 Okunma

Cevaplar

  • Özlem04 Nisan 2013

    evet şahsıma ürünün ayıplı ürün olmadığı yazılı olarak verildi. benim anlayamadığım kullanıcı olan benim ve tek ayak büyük ve bunun büyük olduğu ve doldurma üsulü olarakta sonuç elde edilemediğinden merkeze yönelindi.siz hala aynı noktadasınız o zaman mgz da bende burda sizi yanıltmaya uğraşan şahıslarız başka sonuç çıkmıyor.

  • Kemal Tanca Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir.Personel ile alakalı olan şikayet için gerekli bilgiler insan kaynaklarımıza iletilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön