20 Ağustos 2016

Kemal Tanca Mağazalarda İlgi Sıfır!

6 yıl önce Kemal Tancadan aldığım ve toplasanız 6 kere giydiğim topuklu kumaşı kendinden simli ayakkabıların iç astarı patır patır dökülüyor. Aldığım yere götürdüğüm de 6 yıl çok uzun bir süreymiş ayakkabının içinin böyle olması çok normalmiş gibi cevaplar aldım. Çalışanlar ne incelemeye göndermeyi ne de tadilatı konusunda çözüm yolu sundular. O zaman sizden aldığım bütün ayakkabıların içi de mi böyle olacak dedim evet dediler.

Ben her güne farklı ayakkabı giyen aldığı ayakkabıları çok güzel muhafaza eden biriyim. Yeri gelir iyi bir mağaza dan ya da daha uygun olan bir yerden de ayakkabılar alırım. Açıkçası orta kalite ayakkabılar Kemal Tanca'dan daha dayanıklı çıktı. Gelinlik ve damatlık ayakkabılarımızı aldık ve bir çok ayakkabım o mağazadan bir daha alışveriş yapar mıyım? Mağduriyetimin çözülmesini, firmanın malının arkasında durmasını isterdim.

Esra 192 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim zaman aşımından dolayı tarafımızca değerlendirmeye alınamamıştır. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön