Kemal Tanca Kusurlu Ürünü İade Yada Değişim Yapmıyor.

İbrahim Ş. |

Yıllardır eşim ve ben Kemal Tanca müşterisiyiz. Yılda en az 6-7 ayakkabı alıyoruz. Son aldığım ayakkabıda birkaç giymeden sonra arka dikişinin yanında yırtık oluştu. Ürünü aldığım Ankamall mağazasına götürdüm. Bir süre sonra bağcıklı ayakkabıyı bağcıklarını açarak giymem gerektiği ve kullanıcı hatası olduğunu belirten bir cevap geldi.

45 yaşındayım ve ayakkabıyı nasıl giyeceğimi biliyorum. Kullandığım hiçbir ayakkabıda böyle bir sorun olmadığına göre hata bende değil, üründe. Yırtılmaması için kullanmamam mı gerekiyordu acaba?

Buraya yazmadan önce nezaketen mail attım. Ancak 11 gün olmasına rağmen cevap bile vermediler. Markasına yakışır şekilde sattığı ürünün arkasında durmasını bekliyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  15:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 23.02.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı