23 Mart 2015

Kemal Tanca Kış Bitti Ayakkabımı Hala Giyemedim!

Ben 2 ay kadar önce Ankara'daki Optimum'dan kışlık süet ayakkabı aldım. Bu ayakkabıyı yaklaşık 3 hafta kadar giydikten sonra ayakkabının sağ ve sol ön tarafında açılma olduğunu fark ettim. Ayakkabıyı götürdüğümde kendi tamircilerine yaptırdılar, 1 hafta sonra ayakkabıyı aldım 1 hafta giydikten sonra tekrar ayakkabının iki tarafında da aynı bölgede açılmalar oldu.

Bunun üzerine değişmesi için İstanbul'a gönderdiler. 1 ay sonra tekrar ayakkabım geldiğinde ayakkabının tabanı ile süeti arasındaki kısmı parçalanmış, ezilmiş, kesilmiş bir şekilde elime geçti. Alalı 2.5 ay olmasına rağmen ben bu ayakkabıyı 1 ay giyebildim ve tekrar İstanbul'a gönderildi. Şikayetçiyim gerçekten Kemal Tanca'dan!

Yunus 181 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 23.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön