Kemal Tanca Kalitesiz Ürün!

Hikmet Çobanoğlu G. |

Defalarca sizden ayakkabı aldım. Her seferinde bir daha kesinlikle bir şey almayacağım desem de yinede gittim ve aldım. Eşime de bir kaç kez aldık ve her alışverişimde sorun yaşadım. Fazla detaya girmek istemiyorum ama geçen sene bu zamanlarda aldığım 246 2143 ht kodlu ayakkabının delikli olan acı kahve modeli. Bu ayakkabıyı geçen yaz 4 ay bu senede 15 gündür kullanıyorum. Bir sürü para verip alıyoruz ve daha bir sene içinde böyle oluyorsa diyecek lafım yok. Ürünün değişimini istiyorum. İrtibat bilgilerim: 0533 023 22 75 yardımcı olmanızı bekliyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hikmet Çobanoğlu G.
  22 Mayıs
  14:35

  Sizde Bu firma ile sıkıntı yaşıyor veya yaşadıysanız https://www.facebook.com/groups/1574868342787991/ bu linke tıklayarak gruba üye olabilirsiniz.

 • Hikmet Çobanoğlu G.
  22 Mayıs
  13:59

  Bu süreci ben yanlış mı biliyorum acaba. Siz ayakkabının durumu ne neresi yırtık nasıl yırtıldı onu bile kontrol etmediniz ki. Gerekli incelemeler yapıldı yazmışınız. Benden ayakkabıyı değil resimlerini istediniz. Böyle bir şey görmedim. Ve sonrasında beni arayıp zorlama sonucu yırtılma olduğunu herhangi bir değişim veya tamir yapamayacağınızı soylediniz. Ben Kayseri de yerel gazete muhabiriyim. Buradan yazıyorum size forumdaki mağazanızın önünde bu ayakkabıyı yakıp haber yapmazsam şöyle böyle olayım. Görüşmek üzere.

 • 16 Mayıs
  15:46

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 16.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı