22 Ağustos 2013

Kemal Tanca Kalitesiz Ayakkabı!

03.07.2013 NERO 10424 A 21801 Bayan ayakkabı Pendorya AVM'deki Kemal Tanca şubesinden aldık. İlk giyildiği gün yan yapıştırıcılar açıldı. Süslemelerin metal tutanakları kırıldı. Sonradan şubeye götürüp özellikle değişim diye not aldırıp merkeze gönderdik.

Ürününüz hazır gelip alabilirsiniz mesajı aldık ama bugün (21.08.2013) gidip baktığımda ürüne çok komik bir şeffaf silikon yapıştırıcı ile metal süslemeleri sabitlemeye çalışmışlar, yan ayrılmalar da acemice yapıştırılmış elimle tuttuğumda hemen tekrar ayrıldı ikiye.

Kesinlikle kabul etmediğimi bildirdim ve sorunun ivedi bir şekilde çözülmesini rica ettim. 15 gün 15 gün inceleme ve cevap gelene kadar yaz bitecek anladığım kadarı ile.

Mirlan 87 Okunma

Cevaplar

  • Mirlan29 Ağustos 2013

    Dün(28.08.2013) mesaj geldi ürününüzü alabilirsiniz diye. Gittik ne görelim hiçbirşey değiştirilmeden bir kağıtla beraber göndermişler. Ne yazıyor: 1. Aksesuar (taş, toka, vs.) garanti kapsamında değil, 2. Deri fabrikasyonda kusur görülmemiştir. Resimde gayet güzel gösterili nasıl yapıştırıldığı yerin açıldığı. 169TL'ye yazlık ayakkabı alırsın 1'ci gününde yapıştırıcılar açarsa ve aksesuarlarda kırılma olurs ben o malın italyada değil Çin'de üretildiğini düşünürüm. Kemal Tanca'nın şikayetleri nasıl yönettiğinden hiç memnun değilim. 4 senedir sadık müşterisiyiz 1 ürün yüzünden sadık müşterilerini kaybedecekler. Teşekkürler.

  • Mirlan26 Ağustos 2013

    Merhaba, Bilgi verilmedi. Nasıl bilgi verdiniz? Telefon vaıstasıyla mı? E-mail ile mi? Bilgilendirilmedim.

  • Kemal Tanca Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimize satış sonrası hizmet birimi departmanımız tarafından gerekli bilgiler verilmiştir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön