Kemal Tanca İade Yapılıyor Denilerek, Para İadesi Yapılmıyor!

Muhammed Y. |

10/10/2015 tarihinde Kemal Tanca dan 253 TL'değerinde iki adet ayakkabı kardeşime hediye etmek için aldım. Ürünleri beğenmem halinde kullanılmamış olması durumunda 30 gün içinde iade edebileceğim bilgisi verildi ve elimde bulunan faturanın arka kısmında da bu yazılı bir şekildedir.

Buna rağmen 18/10/2015 tarihinde mağazaya iade için başvurmama rağmen ürünü iade alacaklarını fakat para iadesi yapılmayacağını beyan ettiler. İade bir şeyi red etmek, geri vermek ve karşılığında verilen şeyin geri verilmesidir. Fakat bu durum tüketiciyi aldatacak şekilde iade alıyoruz denilerek zorunlu olarak hediye çeki verilmektedir. Para iadesi konusunda firma tüketiciyi yanlış bilgilendiriyor şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  14:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 19.10.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı