19 Ekim 2015

Kemal Tanca İade Yapılıyor Denilerek, Para İadesi Yapılmıyor!

10/10/2015 tarihinde Kemal Tanca dan 253 TL'değerinde iki adet ayakkabı kardeşime hediye etmek için aldım. Ürünleri beğenmem halinde kullanılmamış olması durumunda 30 gün içinde iade edebileceğim bilgisi verildi ve elimde bulunan faturanın arka kısmında da bu yazılı bir şekildedir.

Buna rağmen 18/10/2015 tarihinde mağazaya iade için başvurmama rağmen ürünü iade alacaklarını fakat para iadesi yapılmayacağını beyan ettiler. İade bir şeyi red etmek, geri vermek ve karşılığında verilen şeyin geri verilmesidir. Fakat bu durum tüketiciyi aldatacak şekilde iade alıyoruz denilerek zorunlu olarak hediye çeki verilmektedir. Para iadesi konusunda firma tüketiciyi yanlış bilgilendiriyor şikayetçiyim.

Muhammed 105 Okunma

Cevaplar

  • Kemal Tanca Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında 19.10.2015 tarihinde mail yoluyla bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön