Kemal Tanca İade Memnuniyetsizliği.

Bilal K. |

İnternet sitesinden sipariş ettiğim ayakkabının yan yapıştırmalarında sıkıntı olduğu için iade gönderdim. MNG Kargo şirketine gittim Kemal Tanca'ya göndermek için ürünü verdim internet sitelerinde yazan beyana dayanarak kargo bedelini, MNG Kargo'nun benden talep ettiği miktarda ödeyerek verdim. 05.08.2015 tarihinde 14.06'da müşteri hizmetlerini arayarak oradaki beyefendiye neden hatalı ürün gönderdiklerini sorduğumda o kadar indirimli ayakkabı tabikide defolu olacak gibi bir ifade kullandı. Kargo bedelinin iadesini istediğimde mümkün olmadığı söylendi. Bunun gibi birçok lakayt ve saygısız tavırdan sonra kargo şirketiyle iletişime geçiniz diyerek başından savdı. Halen kredi kartıma iade ücreti yatmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  14:10

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında daha önceki tarihlerde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı