Kemal Tanca Hediye Ürün Değişimi!

Burak I. |

Kayın pederime hediye aldık ürünü beğenmemiş. Ertesi gün 40 dk. mağazada ayakkabı denedik yeni ve tek beğendiğimiz ürünün 39 numarası mağazada yoktu. Diğer mağazalardan getirmelerini istedik Kemal Tanca'nın yeni kuralı gereği getiremeyeceklerini söylediler ve uzaktaki mağazalar söylediler. Tanca'dan bir ayakkabı beğeniyorsanız İstanbul'da ayakkabının peşinden koşmanız gerekiyor.

Mağaza müdürleriyle görüşmek istedim müdür sanki pazarcı gibi bize asılsız sözler söyleyerek farklı bir model ayakkabı satmaya çalıştı. Örneğin sivri burun bir ayakkabı da ayak ucu tam ayakkabıya oturmaz, müdür bey bize yumurta uçlu bir ayakkabıyı sivri burun bir ayakkabıyla kıyaslayarak büyük olmasına rağmen satmaya çalıştı.

Ayakkabıyı iade etmek istedim bir gün geçmesine rağmen para iadesi olmuyor dedi. Ücrete eş değerde çek alıp çıktık. Son durumda İstanbul'da Kemal Tanca'ları gezip kendimize uygun bir ayakkabı beğeneceğiz.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  16:49

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 08.02.2016 tarihinde mail ile iletilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musterihizmetleri@tamertanca.com.tr adresimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı