04 Temmuz 2015

Kemal Tanca Hatalı Ürün.

Forum İstanbul Kemal Tanca mağazasından almış olduğumuz 1 çift ayakkabının, biri mat biri parlak olmasından dolayı ayakkabıyı iade/değişim için mağazaya götürdüm. 15 gün sonrasında ayakkabı mağazaya geldi. Fakat hiç beklemediğim bir durumla karşılaştım ayakkabı da sorun olmadığı sorun bendeymiş gibi bide çalışanların ters davranması, üstüne birde çağrı merkezini arayın demeleri üzerine mağazada çağrı merkezini aradım çağrı merkezide sorunu çözeceğine bizim yapabileceğimiz bir şey yok, sizinle akşama kadar konuşsak sonuç aynı olur demeleri üzerine telefonu kapattım. Kemal Tanca firması beni mağdur etmiştir. Bir daha kesinlikle ve alışverişim olmayacaktır. Hakkımı mahkemede arayacağım.

Metin 180 Okunma

Cevaplar

  • Metin08 Temmuz 2015

    Müste4i hizmetlerinde görüstüğüm kisinin adida 'CAN'dır. çözüm aramak yerine akşama konuşsak sonuç ayni olur demesi beni iyice kendilerinden soguttu. bütün konuşmalarimin ses kaydı mevcuttur.

  • Metin08 Temmuz 2015

    Beni mağdur durumda biraktiniz bırakın bu sikayetiniz hakkında tekrar geri dönüs yapabilirsiniz ayaklarini fabrika hatası olan bir urünü benim hatam mış gibi gösterdiniz. Hangi davalar gerekiyorsa hepsini acicam.

  • Kemal Tanca Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında daha önceki tarihlerde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Kemal Tanca Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön